104

Klub Zberateľov Ziskov. Účasť - 20 amerických dolárov. Platba iba raz. Neobmedzený čas. Benefit pre členov klubu. Na neobmedzený čas. Jeden odkaz. Päť dôležitých slov. Tri jazyky. Voľne voliteľné jazyky. Bezplatná a neobmedzená aktualizácia.

***

Celosvetová propagácia. Generátor odkazov. V 104 jazykoch. Pre obchody a podnikanie. Umiestňovanie produktov. Stručný opis. Päť dôležitých slov. Jeden rok. Priamy odkaz. Cena je 80 amerických dolárov. Možná výmena za tovar. E-mail alebo kontaktný formulár. Použite svoj rodný jazyk. Možné individuálne riešenie pre vás.

***

Špeciálna ponuka. Diamantový odkaz. Jeden odkaz. Popis v angličtine, čínštine, španielčine. Na hlavnej stránke. Jeden rok. Iba jeden odkaz. Cena je 400 amerických dolárov.

Propagácia v angličtine. USA, Kanada, Anglicko, Škótsko, Írsko, Južná Afrika, Austrália, Nový Zéland. Propagácia v ruštine. Rusko, Kazachstan, Bielorusko.  Propagácia v španielčine. Španielsko, Kolumbia, Mexiko, Panama.
Propagácia v portugalčine. Brazília, Portugalsko, Mozambik, Angola. Propagácia v swahilčine. Keňa, Tanzánia.
Propagácia vo francúzštine. Francúzsko, Kanada, Belgicko, Zaire, Švajčiarsko.
Propagácia v nemčine. Rakúsko, Nemecko, Luxembursko, Švajčiarsko. Propagácia v arabčine. Saudská Arábia, Spojené Arabské emiráty, Kuvajt, Maroko.
Propagácia v Číne kruhu. Zjednodušená čínština, tradičná, kantonská, Lao, vietnamčina, Hmong, kórejčina.
Propagácia na ostrovoch. Malajský, indonézsky, javanese, Tamil, tradičná čínština. Propagácia v deviatich veľkých jazykoch Indie.

***

Najmä pre obchody, sklady, podnikanie, online aktivity, Startupy, YouTubers, vplyvní, investori a dlžníkmi. Tovaru a služieb. Celom svete.


celosvetová propagácia

magyar      english      polski

                        Kontaktný formulár      admin@linkhansa.com